Bestuur

Nieuwsbrief

In de toekomst zullen we ook nieuwtjes en updates aan de site via e-mail verspreiden. Stuur een mailtje naar de ledenadministratie als je graag de nieuwsbrief wilt ontvangen.

Contactgegevens bestuur

Voorzitter
Redactie

AT Vissia
Heerestraat 17
9851 AA  Burum
tel. 06-25184345
e-mail: voorzitter@dewoudzangers.nl
e-mail: redactie@dewoudzangers.nl

Secretaris

J  Andringa
Jonkersvaart 47
9366 TA  Jonkersvaart
tel. 06-29500655
e-mail: secretaris@dewoudzangers.nl

Penningmeester

 



2e Penningmeester
Ledenadministratie

BE van den Akker
De Nachtegaal 8
9231 JN  Surhuisterveen
tel. 0512-362688
e-mail: penningmeester@dewoudzangers.nl


WF de Haan
van Harinxmastrjitte 32
9288 BC  Kootstertille
tel. 06-21501119     (op weekdagen bereikbaar vanaf 18:30 tot 21:00 en in het weekend de gehele dag)
e-mail: ledenadministratie@dewoudzangers.nl

Bestuurslid
TT-Secretaris

G van Lune
De Ring 18
9285 RZ  Buitenpost
tel. 06-55734402
e-mail: tentoonstellingssecretaris@dewoudzangers.nl

Bestuurslid
Materiaalbeheer

MJ Ophuis
Homear 76
9281 LR  Harkema
tel. 06-14753134
e-mail: materiaal@dewoudzangers.nl

Bestuurslid              
Ringencommissaris

WK van der Veen 
Boekweitstrjitte 70
9281 NG  Harkema               
tel. 06-51468225
e-mail: ringen@dewoudzangers.nl

Redactie        

 AT Vissia
 Heerestraat 17
 9851 AA  Burum
 tel. 06-25184345
 e-mail: redactie@dewoudzangers.nl

Bankgegevens

Rekeningnummer Volièrevereniging "De Woudzangers" NL39RABO03564.09945 t.n.v. Penningmeester BE van den Akker, Surhuisterveen

Website

Website gerealiseerd door Duracom, e-mail: www.dewoudzangers.nl

 

Nieuws

Ringen bestelronde 1 voor 2022 zijn binnen.
De ringen voor bestelronde 1 voor 2022 zijn binnen. Klik op het vernieuwde menu op Ringen en bekijk verdere ... » lees meer
 

Agenda

19-10-2021 - Inleveren TT formulieren
  Inleveren van uw inschrijfformulier voor de tentoonstelling     » lees meer